RSS
1 jul 2023

Na de zomer starten de daca’s weer

Door: HD-FN

We zijn even weg geweest, maar na de zomer zijn we er weer. De daca’s van scouting Wolder.

Wie zijn wij?
Wij zijn een unieke groep binnen Scouting Wolder. De Daca’s zijn opgericht om een soepele overstap te maken van Junior scouting (bevers-welpen-scouts) naar de Senior scouting (Explorers). Hier zul je voorbereid worden op het grote verschil tussen deze groepen. Nu ga je zelf programma’s en zelfs kampen bedenken en uitwerken samen met jouw staf!

….

Welke leeftijd?
14 en 15 jaar

Wanneer?
Vrijdagavond van 19.30uur tot 21.30uur.

Bij de Daca’s worden de activiteiten en opdrachten vanzelfsprekend weer iets uitdagender. Denk aan langere en sjieke tochten, droppings, klimmen, hoogte parcours, survival technieken etc. Avontuur ten top dus. 

Wij als staf hebben al een aantal jaren ervaring met deze leeftijdscategorie en vinden het super leuk om jullie te begeleiden en natuurlijk met zijn allen een hoop lol en avonturen te beleven!

Dus hou je van uitdaging en een stuk zelfstandigheid, dan zit je bij de Daca’s gebeiteld. 

Ben je geïnteresseerd of wil je een keer komen kijken, neem dan contact met ons op. We zien je graag na de zomer.


Groetjes Romy en Jean-Paul