RSS
28 jun 2022

Processie Wolder 2022

Door: HD-FN

Na de onstabiele periode in de coronatijd kunnen gelukkig steeds meer grote activitieten weer zoals vanouds plaatsvinden. Zo ook de jaarlijkse sacramentsprocessie van Wolder. Op 26 juni trokken we dan ook weer met vele verenigingen na twee jaar weer door de wijk. Het was een kortere route dan andere keren, maar zeker een mooie gelegenheid om ons als groep te kunnen laten zien. De explorers verrichten verschillende taken gedurende de processie. Zo werden er verschillende zaken gedragen en werd er geholpen bij de communicanten. De overige speltakken die aanwezig konden zijn, liepen als groep in de processie mee. Voor de huidige bevergroep was dit een geheel nieuwe ervaring. Dit was de eerste keer processie voor de bevers en wat deden ze het goed.

We zijn trots op onze vereniging en willen dan ook alle leden die deelgenomen hebben bedankn